Доставка цветов

Yarik
Сообщения: 885
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Доставка цветов

Сообщение Yarik »

Дайте будь ласка пораду з приводку квітів, що такого дівчині подарувати, щоб букет був сучаний і модний? Хто розбирається в квітах? Дуже потрібна ваша допомога.

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Доставка цветов

Сообщение Viktoriya »

Yarik писал(а):
27 янв 2021, 23:12
Дайте будь ласка пораду з приводку квітів, що такого дівчині подарувати, щоб букет був сучаний і модний? Хто розбирається в квітах? Дуже потрібна ваша допомога.
а чому не подарувати букет дівчині з тих квітков, які вона любить. Як на мене то дійсно гарний варіант і завжди безпрограшний. Дослухайтесь до моєї поради)

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 678
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Доставка цветов

Сообщение epter »

Yarik писал(а):
27 янв 2021, 23:12
Дайте будь ласка пораду з приводку квітів, що такого дівчині подарувати, щоб букет був сучаний і модний? Хто розбирається в квітах? Дуже потрібна ваша допомога.
Ну припустимо, що ви подаруєте букет з самих улюблених квітів дівчині...даю сто відсотків, що ці квіти ну зовсім не будуть оригінальними. Тому що зазвичай улюблені квіти дівчат це троянди, або тюльпани. Короче кажучи те що завжди є в магазинах.
Ну ось купите ви троянди і вони ніби гарні, але ж ніякого сюрпризу від того немає і ви не покажете, що ви про це думали і так далі. Просто зайшли в якийсь магазинчик і купили. Тому варто дійсно щось купити гарне і оригінальне, і щоб воно було сучасне, а не купувати наприклад якийсь гвоздики :D
Зараз дуже багато квітів продаються в гарних інтернет-магазинах, тому можна наприклад купити анемони, чудові квіти. Але як на мене то найліпший варіант це еустоми. Букет з еустом виглядає ну дуже шикарно:
Изображение

Ці квіти перевірені, бо я своїй дружині дарував і вона була в захваті. У Львові еустоми можна купити в цьому квітковому магазині https://kvitna.ua/collection/bouquets-of-eustoma Раджу дослухатись до моєї поради.

tao8286
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2020, 13:49

Re: Доставка цветов

Сообщение tao8286 »

Я вместо цветов покупаю букеты клубники в шоколаде. Вот найдите в сети и попробуйте. Это стоящая вещь...

BRUGGE
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 23:37

Re: Доставка цветов

Сообщение BRUGGE »

Ищете, где купить цветы? Тогда обращайтесь в салон Дицентра https://dicentra.ua/iz-ekzotiki/ Это именно то, что вам нужно. На сайте вы всегда найдете большой выбор букетов и композиций из живых цветов. Все композиции оригинальны и соответствуют современным флористическим тенденциям.

Ответить