Ліжко

Аватара пользователя
lomka
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 май 2021, 18:47

Ліжко

Сообщение lomka »

Всім-всім доброго дня! Дуже хочу вас щось запитати. А хто де купляв ліжка і що б порекомендували? Ми шукаємо виключно білого кольору, але зі всім іншим я ще не визначилася. Хочеться щось гарне, якісне, щоб служило довго…

Аватара пользователя
gorrokk
Сообщения: 116
Зарегистрирован: 28 май 2021, 13:54

Re: Ліжко

Сообщение gorrokk »

Ми коли зробили ремонт у спальні, було дійсно складно підібрати відповідні меблі, доходило вже до того, що хотіли замовляти дизайнерські, під нас, бо варіантів для покупки взагалі не було

Аватара пользователя
lomka
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 май 2021, 18:47

Re: Ліжко

Сообщение lomka »

Так а в результаті де все ж таки взяли меблі, якщо не секрет, а то ми ось теж з магазину в магазин ходимо і ніяк не виберемо, вже ось думаю, може через інтернет дивитися

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 679
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Ліжко

Сообщение epter »

О, то я вам можу порекомендувати купляти ось в цьому магазині - в АРС справді дуже великий вибір всього, що може знадобитися в ході ремонту, будівництва чи зміни меблів.
А ще ціни більш прийнятні в порівнянні з іншими магазинами. Можете ось тут подивитися ліжка https://ars.ua/mebli/spalnja/lizhka/, є дуже гарні.
І якщо біле, то ви, мабуть, шукаєте щось типу Alf Group CANOVA. Ми такого ж розміру брали, 160 на 200 см, і дуже задоволені. Місця досить, багато простору в кімнаті не займає. Хоч я і казала спочатку, що хочу ліжко розміром 2 на 2 метри, але потім побачила, що то занадто. Дивіться та обирайте те, що вам до вподоби.

Аватара пользователя
quelli
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 13 сен 2020, 13:49
Откуда: Украина

Re: Ліжко

Сообщение quelli »

lomka писал(а):
26 окт 2021, 19:21
Всім-всім доброго дня! Дуже хочу вас щось запитати. А хто де купляв ліжка і що б порекомендували? Ми шукаємо виключно білого кольору, але зі всім іншим я ще не визначилася. Хочеться щось гарне, якісне, щоб служило довго…
За деревянные кровати белого цвета я не знаю - не встречал. А вот белые металлические кровати точно есть, и довольно в неплохом ассортименте. Да и к тому же металлическая кровать более надежна, чем деревянная - не рассохнется со временем и не начнёт скрипеть. В общем, себе я брал именно металлическую. Хотя они тоже недешёвые, я даже оформлял на эту кровать онлайн кредит на карту от Кэшбери https://interfax.com.ua.

Ответить