Доставка цветов

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 675
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Доставка цветов

Сообщение epter »

А подскажите пожалуйста как правильно дарить цветы девушки, в том смысле нужно обращать внимание на форму букета, сами цветы или их цвет. Потому что там же у всяких цветов и прочей атрибутики есть свои значения и так далее. Может кто-то еще букет во Львове посоветует красивый купить?

vorog50
Сообщения: 592
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Доставка цветов

Сообщение vorog50 »

epter писал(а):
21 июн 2021, 18:16
А подскажите пожалуйста как правильно дарить цветы девушки, в том смысле нужно обращать внимание на форму букета, сами цветы или их цвет. Потому что там же у всяких цветов и прочей атрибутики есть свои значения и так далее. Может кто-то еще букет во Львове посоветует красивый купить?
Я ось теж раніше звертав увагу на цю всяку символіку, ні не так навіть, намагався звертати увагу, бо в мене колись дівчина була яка в ці квіткові забобони вірила і все таке. Ось наприклад вона забороняла мені їй купувати жовті квіти, хоча блін навесні завжди такі гарні жовті тюльпани продавались і хотілось їй купити. А чому вона забороняли жовті тюльпани?) Тому що жовтий колір це ніби колір розлуки, я квіти жовті не дарував, а ми все одно розійшлись, так що ці забобони не рахуються.
Крім того є така ще тема з значеннями різних квітів, але на це теж не треба звертати уваги, бо якщо ви значення квітки вичитали в інтернеті це ще не означає що ваша дівчина чи дружина його теж знає. А дарувати квіти і потім пояснювати що воно значить якось безглуздо, як на мене.
У вас головна задача це просто подарувати гарний букет та й все. Ось у Львові є чудовий квітковий магазин https://kvitna.ua/ Там безліч шикарних букетів, якщо щось з них подаруєте це буде геніально, навіть без усілякої квіткової символіки.

Изображение

Аватара пользователя
Vendom
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 22 июн 2021, 12:11

Re: Доставка цветов

Сообщение Vendom »

А моя девушка намекает, что хочет получить от меня на ДР огромный букет роз. Где такой можно в Бердянске заказать?

Аватара пользователя
Liliana
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 15 сен 2020, 16:12

Re: Доставка цветов

Сообщение Liliana »

Vendom писал(а):
15 авг 2021, 14:06
А моя девушка намекает, что хочет получить от меня на ДР огромный букет роз. Где такой можно в Бердянске заказать?
Это хорошо, что вы заранее теперь будете знать, что ваша девушка хочет на свой день рождения в качестве подарка получить, не нужно будет морочить голову и что-то подбирать. Вы можете просто зайти на сайт https://berdyanskroza.pp.ua/product/101-krasnaya-i-belaya-roza/ и заказать там 101 розу для нее. Такому букету будет рада любая девушка, он действительно очень большой и красивый. Можете заранее обговорить там все нюансы, чтобы уточнить день и время доставки цветов.

Аватара пользователя
quelli
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 13 сен 2020, 13:49
Откуда: Украина

Re: Доставка цветов

Сообщение quelli »

Я теж намагаюсь дарувати квіти своїм рідним часто, щоб вони були щасливі. Ось тут https://dicentra.ua/ua/bukety/lubimoy/ можна замовити крутий варіант. В магазині є з чого обрати, а ще виручає доставка. Подивіться, можливо комусь сподобається та ви тут почнете замовляти собі квіти.

Ответить