Чоловіча кепка barbour

Ivannn
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 15 сен 2022, 20:55

Чоловіча кепка barbour

Сообщение Ivannn »

Всім привіт! У мене є чоловіче пальто коричневого кольору, і для повної картини не вистачає теплої кепки. Хочу купити брендову кепку barbour. Порадьте мені інтернет магазин, де її можна купити.

Аватара пользователя
Elvira
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 21 фев 2020, 19:06

Re: Чоловіча кепка barbour

Сообщение Elvira »

Привіт! А у вас гарний смак, мій чоловік також дуже любить носити одяг бренду barbour, тому коли я хочу зробити йому подарунок, купую щось з одягу чи аксесуарів даного бренду. До речі кепку чоловікові дарувала на День народження.

Ivannn
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 15 сен 2022, 20:55

Re: Чоловіча кепка barbour

Сообщение Ivannn »

Elvira писал(а):
28 сен 2022, 22:55
Привіт! А у вас гарний смак, мій чоловік також дуже любить носити одяг бренду barbour, тому коли я хочу зробити йому подарунок, купую щось з одягу чи аксесуарів даного бренду. До речі кепку чоловікові дарувала на День народження.
Привіт! А вашому чоловікові пощастило з дружиною, а я сам собі купую одяг, і часто це не просто. Скажіть, будь ласка, яку саме кепку barbour, ви купували та в якому інтернет магазині? Завчасно дякую!

Аватара пользователя
Elvira
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 21 фев 2020, 19:06

Re: Чоловіча кепка barbour

Сообщение Elvira »

Ivannn писал(а):
28 сен 2022, 22:59
Elvira писал(а):
28 сен 2022, 22:55
Привіт! А у вас гарний смак, мій чоловік також дуже любить носити одяг бренду barbour, тому коли я хочу зробити йому подарунок, купую щось з одягу чи аксесуарів даного бренду. До речі кепку чоловікові дарувала на День народження.
Привіт! А вашому чоловікові пощастило з дружиною, а я сам собі купую одяг, і часто це не просто. Скажіть, будь ласка, яку саме кепку barbour, ви купували та в якому інтернет магазині? Завчасно дякую!
Я також шукала саме коричневу кепку даного бренду, так я у чоловіка таке пальто та куртка по кольору. Купила я якісну та стильну Кепку barbour, в перевіреному інтернет магазині https://ostriv.ua/uk/brands/barbour/ де широкий вибір якісного та красивого одягу бренду barbour, та інших брендів.

Кепка дуже стильна, і її можна комбінувати з різним одягом. Крім цієї кепки там є багато інших, тому ти щось там собі точно підбереш. Ми завжди одягаємося в цьому магазині, оскільки одяг тут дуже якісний.
images (1).jpg
images (1).jpg (4.95 КБ) 1774 просмотра

Аватара пользователя
bumer
Сообщения: 149
Зарегистрирован: 20 авг 2020, 23:11

Re: Чоловіча кепка barbour

Сообщение bumer »

Ну так такі речі просто не всім підуть і ви маєте це розуміти

Ответить