Де можна купити шафу-купе?

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 678
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Де можна купити шафу-купе?

Сообщение epter »

Здравствуйте! Будь ласка підкажіть, інтернет магазин меблів. Робимо ремонт, міняємо всі меблі, дуже потрібна шафа купе, хотілося б перевірений варіант. Де купуєте меблі ви, що можете порадити?

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Де можна купити шафу-купе?

Сообщение Viktoriya »

А я купив, найдешевші меблі і нічого, служать прекрасно, яка різниця дорога або дешеві меблі, не факт, що дорога буде якісною і навпаки. Так що на ціни не дивіться. Порадьтеся з продавцем.

Yarik
Сообщения: 885
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Де можна купити шафу-купе?

Сообщение Yarik »

Для себе я купувала в звичайному місцевому, меблевому магазині. Звичайно дуже дорого, але якість нормальна. На сайті підібрала собі відмінний варіант, а придбала в місцевому магазині.

vorog50
Сообщения: 592
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Де можна купити шафу-купе?

Сообщение vorog50 »

Yarik писал(а):
07 сен 2022, 21:01
Для себе я купувала в звичайному місцевому, меблевому магазині. Звичайно дуже дорого, але якість нормальна. На сайті підібрала собі відмінний варіант, а придбала в місцевому магазині.
Меблі купуйте тільки високої якості. Тому що, буває таке, що начебто купуєш якісні, дорогі меблі, але проходить пару місяців і вона втрачає зовнішній вигляд!
При виборі меблів треба врахувати безліч нюансів, зараз багато таких продавців, які хочуть спихнути за "скажені бабки», м'яко кажучи неякісний товар, а ми думаємо, що раз дорогий, то якісний і треба брати! Ми ось вирішили купити шафи купе каталог тут https://mebel-24.com.ua/uk/shkafu-kupe/ і як виявилося не дарма.

Tigin
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 окт 2022, 12:55

Re: Де можна купити шафу-купе?

Сообщение Tigin »

Соглашусь с предыдущими высказываниями найти хорошую мебель и по доступной цене бывает крайне сложно. Однако мы вот не давно обновляли мебель вот в этом интернет магазине https://vincom.com.ua/shop/category/mebel-dlia-doma и остались очень довольны, консультанты сервис все на высшем уровне, и цены сравнивали дешевле чем у не которых, пусть и не на много ну все равно приятно как говорится)

Ответить