Де замовляєте ліки з доставкою?

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 346
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Де замовляєте ліки з доставкою?

Сообщение GavGav »

Привіт всім! Поділіться досвідом, будь ласка, замовлень ліків у режимі онлайн, якщо у вас є такий звісно )
Раніше купував ліки лише в режимі офлайн, тому не знаю, де їх краще вибирати, замовляти.

vorog50
Сообщения: 592
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Де замовляєте ліки з доставкою?

Сообщение vorog50 »

Добрий день. Якщо справа лише в ціні, то краще шукати через пошукові сайти в інтернеті і шукати, де продають той чи інший лікарський засіб дешевший. І тоді у відповідній аптеці замовляти.

Bilka
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 19 июл 2022, 12:49

Re: Де замовляєте ліки з доставкою?

Сообщение Bilka »

GavGav писал(а):
29 ноя 2022, 12:08
Привіт всім! Поділіться досвідом, будь ласка, замовлень ліків у режимі онлайн, якщо у вас є такий звісно )
Раніше купував ліки лише в режимі офлайн, тому не знаю, де їх краще вибирати, замовляти.
Вітаю! Досить часто купую ліки в режимі онлайн. Купувала в різних аптеках. І по цінам, і по сервісу, і по асортименту найбільше до вподоби співпрацювати з онлайн аптекою https://podorozhnyk.com/ Подорожник. Там на днях буквально купувала ліки для мами. То ще й знижку надали на деякі препарати, доволі лояльне відношення до клієнтів. Раніше ще купувала в них вітаміни для дітей. Раджу глянути, можливо в них знайдете також те, що вас цікавить, за лояльною ціною.

monimos
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 11 апр 2022, 09:08

Re: Де замовляєте ліки з доставкою?

Сообщение monimos »

Привіт! Є такий досвід. Замовляю в аптеці здравиця. Не скажу, що ціни в них дійсно найнижчі, але вже звикли замовляти саме в них. Сервіс норм. Може подивіться в них те, що вас цікавить?

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 679
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Де замовляєте ліки з доставкою?

Сообщение epter »

Здоров'я є найціннішим скарбом, який ми маємо. Підтримувати його у належному стані - наша відповідальність. Одним з ключових аспектів збереження здоров'я є покупка ліків у надійній аптеці, такої як "Здравиця". Тут ви знайдете і вітаміні і ліки проти глистів https://zdravica.ua/liki-proti-glistiv та багато іншого. Тільки в аптеці Здравиця ви зможете отримати якісні та сертифіковані препарати, які забезпечать ефективне лікування і підтримку вашого організму.

Ответить