Золотий браслет на день народження хлопця

Viktoriya

Золотий браслет на день народження хлопця

Сообщение Viktoriya »

Хочу на день народження свого хлопця подарувати гарний браслет, радьте ваші варіанти, інтернет магазини, скидайте приклади. Я розраховую на вашу допомогу, буду вдячна за Ваші відповіді.

Yarik

Re: Золотий браслет на день народження хлопця

Сообщение Yarik »

Я думав що дівчата люблять ходить по магазинах, все розглядати, вибирати, але ні як робити покупки в інтернеті. Але тут таких людей багато, які роблять покупки онлайн, Вам обов'язково щось порадять.

Viktoriya

Сообщение Viktoriya »

Мені до найближчого ювелірного магазину 40 кілометрів, живу я не сильно близько до міста. Тому звичайно легше через інтернет робити покупку, після чого спокійно забрати посилку на новій почті, вона якраз біля мого будинку знаходиться.

epter

Сообщение epter »

Viktoriya писал(а):
29 ноя 2020, 23:14
Хочу на день народження свого хлопця подарувати гарний браслет, радьте ваші варіанти, інтернет магазини, скидайте приклади. Я розраховую на вашу допомогу, буду вдячна за Ваші відповіді.
Доброго вечора! Задоволенням допоможу дівчині, адже не так давно теж потребував підказкою форумчан. В інтернет магазині КЮЗ дуже великий вибір ювелірних виробів та браслетів https://kuz.ua/ua/brasleti/ з золота і срібла. Я досить часто роблю у них придбання, зовсім недавно доньці сережки купував, вона у мене ще та модниця.
Браслети вважаються дуже стародавнюю прикрасою, яка збереглася до наших часів. Думаю що Ваш хлопець буде дуже радий такому подарунку.
Изображение

Ответить