Де купити обігрівач?

Prime24
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 27 июн 2022, 19:14

Де купити обігрівач?

Сообщение Prime24 »

Доброго вечора. Я працюю в невеликому приміщенні, де поки що немає опалення. Потрібно купити якісний обігрівач, щоб працював не один рік. Порекомендуйте куди можна звернутися? І який краще підібрати?

Yarik
Сообщения: 886
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Де купити обігрівач?

Сообщение Yarik »

Добрий вечір. При виборі обігрівача варто враховувати не тільки його якість, а й квадратуру приміщення, в якомі він стоятиме. Я нещодавно купував собі обігрівач в надіному інтернет-магазині. Можу поділитися з вами інформацією.

Prime24
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 27 июн 2022, 19:14

Re: Де купити обігрівач?

Сообщение Prime24 »

Так, я про це знаю. Приміщення у мене не сильно велике. Хотілося б отримати якусь пораду в якому саме магазині варто робити покупку, щоб був якісний і за доступною ціною. І на який обігрівач варто звернути увагу. І на який обігрівач варто звернути увагу.

Yarik
Сообщения: 886
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Де купити обігрівач?

Сообщение Yarik »

Рекомендую вам купувати обігрівач тут https://www.foxtrot.com.ua/uk/portal-obogrevateli.html це надійний, перевірений інтернет-магазин. Тут завжди широкий асортимент якісної техніки для дому за доступними цінами. Я купував тут. Обрав собі інфрачервоний обігрівач SOLER&PALAU INFRARED-155. Це компактний, якісний настінний обігрівач. Він має захист від перегріву, можна регулювати вверх-вниз. Переходьте за посиланням і робіть свій вибір. На сайті є широкий вибір обігрівачів. Я впевнений, що ви підберете собі потрібний варіант. Вдалої покупки.

oppil
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 09 фев 2022, 14:49

Re: Де купити обігрівач?

Сообщение oppil »

А наскільки невелике приміщення? В мене на роботі кабінет на 20 квадратних метрів. Я замовляла в магазині ЦТР газовий обігрівач https://e-ctr.com.ua/ua/dlya-doma/teplo ... ye-pushki/ До речі, він дуже економний, та швидко нагріває повітря, яке надовго затримується у кімнаті.

Ответить