Аптека у Мукачево

Yarik
Сообщения: 884
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Аптека у Мукачево

Сообщение Yarik »

Ще осінь тільки почалася, а вже стільки хворих. У мене так робота, що завжди серед людей. Помітив, що дуже багато вже ходять з симптомами застуди. А може й там не застуда. Коронавірус теж знову голову підіймає.
Порадьте, що треба робити щоб не захворіти? Є якісь таблетки у Мукачево чи ще щось?

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 345
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Re: Аптека у Мукачево

Сообщение GavGav »

У мене родич у поліклініці працює. Говорить, що зараз дуже багато хворих приходить. Зі звичайною застудою, із симптомами грипу. Й різко зросла кількість хворих на коронавірус.

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Аптека у Мукачево

Сообщение Viktoriya »

Треба вакцинуватися. Зараз же я читав, можно робити бустерну дозу усім бажаючим. У тому році робили тільки визначеним категоріям - пенсіонери, вчителя, ще там хтось. А зараз усім, хто бажає.

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 675
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Аптека у Мукачево

Сообщение epter »

Yarik писал(а):
22 сен 2022, 23:23
Ще осінь тільки почалася, а вже стільки хворих. У мене так робота, що завжди серед людей. Помітив, що дуже багато вже ходять з симптомами застуди. А може й там не застуда. Коронавірус теж знову голову підіймає.
Порадьте, що треба робити щоб не захворіти? Є якісь таблетки у Мукачево чи ще щось?
Треба зміцнювати імунітет. Ось таке наше оранжерей життя до доброго не приведе.
Можу порадити для зміцнення імунітету приймати мумію. Напевно чули про нього? Я раніше ніде не міг його знайти. А оце нещодавно купив його у Мукачево у аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/city/mukachevo Воно там продається очищене, у вигляді таблеток. Таблетки мають такий специфічний смак. Але якщо ви раніше пили мумію, то це вас не здивує.
Упаковка тридцять таблеток коштує 47 гривень.

Изображение

dapi
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 17 фев 2022, 01:49

Re: Аптека у Мукачево

Сообщение dapi »

я хочу подсказать хороший прибиотик, называется Симбитер) Где покупать их можно вот список мест https://symbiter.ua/ru/points-of-sale на самом деле много где есть. Пробиотики купить сегодня очень просто – в аптеке или заказав доставку в режиме онлайн прямо домой.Конечно лучше проконсультироваться с врачом, чтобы понимать какие именно нужны в вашей ситуации.

Ответить