Робот-пилосос

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Робот-пилосос

Сообщение Viktoriya »

Привіт. Хтось купував собі такого помічника в дім? Порадьте кращих, на вашу думку, виробників. Можливо й модель порадите? Буду вдячна )

vorog50
Сообщения: 592
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Робот-пилосос

Сообщение vorog50 »

Привіт! Можливо вкажіть розмір свого бюджету, щоб можна було краще вас зорієнтувати та давати конкретні рекомендації?

Yarik
Сообщения: 884
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Робот-пилосос

Сообщение Yarik »

О, я теж собі придивляюсь зараз до такої техніки. Є звичайний пилосос.
Але було б непогано, щоб і робот робив періодично та самостійно прибирання від пилу та сміття.

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 345
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Re: Робот-пилосос

Сообщение GavGav »

Viktoriya писал(а):
27 авг 2022, 14:46
Привіт. Хтось купував собі такого помічника в дім? Порадьте кращих, на вашу думку, виробників. Можливо й модель порадите? Буду вдячна )
Добрий день. Пораджу вам купувати, якщо у вас просторне житло з мінімумом перепон. Ми ось після ремонту та вивільнення квартири від зайвих меблів придбали для себе робота-пилососа https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/roboti_pilesosi.html і в захваті від нього.
Дійсно класний помічник для підтримання чистоти в домі. Звичайно, всі кутки він не пройде, тому 1 раз в тиждень треба робити генеральне ретельне прибирання самостійно. Але ще двічі-тричі на тиждень підтримує чистоту наш надійний робот пилосос від бренду Ровента. Він не дуже дорогий у нас, але хороший.

ira19840
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 03 июн 2021, 15:07

Re: Робот-пилосос

Сообщение ira19840 »

Тоже хочу купить. Интересно, какая модель самая лучшая.

Ответить