Системи поливу для газонів

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Системи поливу для газонів

Сообщение Viktoriya »

Всім привіт! Хто порадить хороший інтернет магазин з широким асортиментом такого обладнання? Дуже необхідне для поливу газону, саду.

vorog50
Сообщения: 592
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Системи поливу для газонів

Сообщение vorog50 »

Привіт. Мені здається, варто глянути в таких магазинах, як "Епіцентр", "Нова лінія" і тому подубних гіпермаркетах.

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Системи поливу для газонів

Сообщение Viktoriya »

vorog50 писал(а):
26 июл 2022, 15:35
Привіт. Мені здається, варто глянути в таких магазинах, як "Епіцентр", "Нова лінія" і тому подібних гіпермаркетах.
Дякую за пораду. В Епіцентрі вже дивились. Там, на жаль, немає хороших варіантів, які нам би підійшли.

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 346
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Re: Системи поливу для газонів

Сообщение GavGav »

Привіт. Доволі часто таке обладнання продивляємось, вибираємо та замовляємо для свого сільського господарства. В нас чималий сад, виноградники. Тому потрібна постійно якась додаткова техніка і обладнання. Нещодавно вибирали через інтернет-платформу Агрілайн https://agriline.ua/ системи поливу, зрошувачі для наших виноградників. Там дуже багато різної техніки, запчастин до ної. Від звичайних шлангів для поливу до тракторів та комбайнів. Гляньте, можливо знайдете, що потрібно вам. Вдалого пошуку, вибору і покупки!

alanbadoev78
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 05 авг 2022, 17:14

Re: Системи поливу для газонів

Сообщение alanbadoev78 »

Привіт. Мені здається, варто глянути в таких магазинах, як "Епіцентр", "Нова лінія" і тому подубних гіпермаркетах.

Ответить