Гель для душу

Yarik
Сообщения: 886
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Гель для душу

Сообщение Yarik »

Усім доброго вечора. Я ось шукаю на подарунок для друга хороший гель для душу. Начебто не проблема. Але він схильний до алергії. Тому й вибирати йому все це треба дуже обережно. Підкажіть, де можна це подивитися?

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 346
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Re: Гель для душу

Сообщение GavGav »

Якщо він алергік, я б взагалі не став йому нічого такого купляти. А то подаруєте, а й нього анафілактичний шок буде. Оце так подарунок ( . Подаруйте йому подарунковий сертифікат. Нехай собі собі вибирає, що хоче та що йому можна.

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 376
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Гель для душу

Сообщение Viktoriya »

Треба купляти в нормальних спеціалізованих магазинах. Там продукція більш надійна в плані алергії. До того ж є, мабуть, спеціальні серії косметичних засобів протиалергічні. Пошукайте.

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 679
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Гель для душу

Сообщение epter »

Yarik писал(а):
26 май 2022, 00:48
Усім доброго вечора. Я ось шукаю на подарунок для друга хороший гель для душу. Начебто не проблема. Але він схильний до алергії. Тому й вибирати йому все це треба дуже обережно. Підкажіть, де можна це подивитися?
Якщо ваш друг-іменниник схильний до алергії, то я би вам порадив купляти косметичні засоби для нього в аптеці. Там за якість більш стежать.
Можете подивитися, наприклад, ось такі чоловічі гелі для душу https://apteka-ds.com.ua/catalog/cholovicha-kosmetyka/cholovichi-heli-dlya-dushu Їх та дуже великий вибір.
Мені подобається там очищуючий для обличчя, тіла та волосся гель Nuxe Men Це французька продукція. У мене вдома такий самий зараз у ванній стоїть.
Я його купляв за 290 гривень. Можете зайти на сайт та самі подивитися, скільки він зараз коштує.

Изображение

ira19840
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 03 июн 2021, 15:07

Re: Гель для душу

Сообщение ira19840 »

Мне нравится Пальмолив.

Ответить