Електросамокат

Аватара пользователя
lomka
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 28 май 2021, 18:47

Електросамокат

Сообщение lomka »

Мій батько вже декілька років мріє про електросамокат, він у мене дуже активна людина, тому цей вид транспорту точно його.
Ось вирішив купити, на що звернути увагу варто при виборі?

Yarik
Сообщения: 884
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Електросамокат

Сообщение Yarik »

При виборі зверніть увагу на потужність, також те, яку швидкість він може набирати, в цілому зовнішій вигляд, зручність руля. Взагалі дивіться обзори, читайте відгуки, так зможете обрати надійний.

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 675
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Електросамокат

Сообщение epter »

Минуло вже кілька років, а мода на електросамокати не йде. Навпаки, їх побільшало, ну це й не дивно, адже самокати більш екологічні, ніж автомобілі, та й за їхньою допомогою можна скоротити час на пробки ітд.
Ось тут раджу обирати електросамокати , для себе купив електросамокат KelbBike L1 Plus, важить всього 13,15 кг, він розрахований на максимальне навантаження до 100 кг.
Самокат ретельно спроектований для зручності використання і довговічності - використовується потрійна літієва батарея, яка має термін служби 15000 км, повільний розпад і довговічність.

Аватара пользователя
gorrokk
Сообщения: 116
Зарегистрирован: 28 май 2021, 13:54

Re: Електросамокат

Сообщение gorrokk »

Дійсно найкрщий вибір пропонує магазин veliki.com.ua/ua/dir_electricscooter.htm мене зацікавив електросамокат TTG T06-2 з сідушкою, тоді виходить і ноги не будуть втомлюватися, зручно дуже.

fiolontil
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 05 авг 2022, 21:32

Re: Електросамокат

Сообщение fiolontil »

Старший сын все просит чтобы мы ему электросамокат подарили.
Вот выбираем что лучшее из всего этого можно нам найти.
Может что посоветуете?

Ответить