купити квадрик

Аватара пользователя
Angina
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 20 мар 2021, 16:57

купити квадрик

Сообщение Angina »

Здоров. Хлопці а підкажіть перевірений магазин в якому можна купити квадрик? Аж надто мені подобається ця техніка. Може хтось бачив такий магазин.

Аватара пользователя
Nastya001
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 27 ноя 2020, 14:10

Re: купити квадрик

Сообщение Nastya001 »

та його напевно можна розпитати по мото магазинах. але далеко не факт що ви його знайдете. а ті що і будуть стоять просто космос. так що напевно викіньте цю думку з голови.

Аватара пользователя
Slon
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 09 ноя 2020, 13:29

Re: купити квадрик

Сообщение Slon »

Здоров. Так квадрік це просто суперская техніка і багато її купують часто просто для душі. І я тут теж не залишився осторонь і прикупив його з нагоди. Тому я вам тепер сміливо можу порадити магазин moto-moto https://moto-moto.lviv.ua/kvadrocikly в якому можна купити квадрик без всяких проблем. Вони там є різні на будь-який смак і гаманець. Так що кожна людина вибере для себе відповідний. Мені особисто там відразу сподобалося кілька варіантів.

Аватара пользователя
Lapka
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 07 июн 2020, 13:18

Re: купити квадрик

Сообщение Lapka »

да мы там тоже себе квадрик брали. магазин хороший.

Lukas
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 07 авг 2020, 16:52

Re: купити квадрик

Сообщение Lukas »

А мы вот очень увлеклись мотокроссом и поэтому решено было мне и мужу купить новые кроссовые мотоциклы motoua.com.ua. Мне очень нравится то, что тут действительно самые выгодные цены и всегда можно спокойно и без нервов купить все самые классные мотоциклы, новые и бу.

Ответить