Таблетки от алергії

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 338
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Таблетки от алергії

Сообщение GavGav »

Учора на вихідних їздив у село. Приїхав додому - а мене на тілі червоні плями, та чешутся дуже. Класична алергічна реакція на щось. Я думаю, що у нам там повно амброзії, ось на ней, мабуть, і алергія. Порадьте, будь ласка, який таблетки от алергії, щоб скоріш оце все пройшло.

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Таблетки от алергії

Сообщение Viktoriya »

Так, абразія дає сильну алергічну реакцію. Коли цвіте абразія, алергікі бідні вішаються. А щось у цьому році амброзія довго дуже цвіте. Треба зміцнювати імунітет, в тоді не буду у вас алергії.

Yarik
Сообщения: 874
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Таблетки от алергії

Сообщение Yarik »

ідіть до аллерголога обо хоча б до дерматолога. Він щось назначить. Не треба займатися самолікуванням. Ви взагалі впевнені, що це саме алергія? На форумі лікарів нема, лікарі у лікарнях сидять.

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 668
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Таблетки от алергії

Сообщение epter »

Згоден з тим, що не треба займатися самолікуванням. Але якщо ви впевнені в тому, що це алергічна реакція, купірувати її можна антигістаминними препарати.
Тим паче зараз у аптеці є багато ліків від аллергії https://apteka-ds.com.ua/catalog/medykamenty/liky-vid-alerhiyi
Наприклад, той же самий Діазолін. Препарат старий як мир ) . Але це слабенькі ліки.
Із недорогих, але доволі ефективних, можете спробувати лоратадин. Але є в нього невеликий мінус - має легкий седативний ефект, тому пити уого бажано на ніч.
Якщо вам таке не підходить - купіть дезларотодин. Він не має снодійної дії.

Изображение

EugeniyaS
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 13 сен 2021, 20:21
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Таблетки от алергії

Сообщение EugeniyaS »

Самые простые таблетки - диазолин, цитрин

Ответить