Страховка на отдых

Аватара пользователя
Marienburg
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 14 июл 2022, 15:38

Re: Страховка на отдых

Сообщение Marienburg »

Ну так посмотрите на хотлайне. Я там когда давным давно в страны Балтии летел, оформлял. Полисы насколько я помню были не очень дорогие, так что почему бы вам не попробовать бы

Аватара пользователя
Cool
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 07 апр 2021, 21:46

Re: Страховка на отдых

Сообщение Cool »

Никогда этим не интересовался.

Аватара пользователя
pyna
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 07 апр 2021, 21:49

Re: Страховка на отдых

Сообщение pyna »

Есть в страховой Опика возможность застраховаться по таким темам, как ковид, туристическая страховка и страхование жизни https://opika.org/stahovanie-zhizni/ Но будьте внимательны, если вы берете готовый тур, то там должна быть страховка включена, уточняйте у оператора. Есди вы едете путешествовать индивидуально, то лучше взять страховку.

Indianna
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 24 фев 2022, 10:57

Re: Страховка на отдых

Сообщение Indianna »

Зверніться в цю компанію, якщо потрібне туристичне страхування https://vuso.ua/uslugi/turisticheskoe-strahovanie.html. Поліс туристичного страхування є обов'язковим для виїзду за кордон, в рамках якої страхуються життя та здоров'я людини під час подорожі. Поліс забезпечує організацію та оплату медичних послуг страховиком в разі захворювання чи настання нещасного випадку з застрахованою особою.

Sofiya
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 27 мар 2020, 19:05

Re: Страховка на отдых

Сообщение Sofiya »

При плануваннi подорожi за кордон на своєму авто Вам потрiбно на https://oranta.ua/products/zelena-kartka/ Зелену карту онлайн купити. Сума страхового відшкодування регулюється вибраним тарифним пакетом. У разі настання страхової події повідомте цілодобову сервісну службу НАСК «ОРАНТА» i дійте відповідно до отриманих рекомендацій сервісної служби.

Ответить