Алергія у дитини. Що робити (Львів)?

Yarik
Сообщения: 886
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Алергія у дитини. Що робити (Львів)?

Сообщение Yarik »

Доброго ранку, пане та панове ) . Я ось що хочу спитати. Що робити, коли у дитина заявилось висипання на тілі. На груді, на руках, на обличчі. Може це алергія? Можете порадити, що робити?

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 346
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Re: Алергія у дитини. Що робити (Львів)?

Сообщение GavGav »

Ось у нашого старшого - все нормально. Ніякої алергії зроду не було. А молодша - чи цитрусових з'їла трохи більше, ніж треба, чи солодкого переїла- й теж висипає. Приблизно там, де й вас. Треба просто слідкувати за харчуванням дитини.

vorog50
Сообщения: 593
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Алергія у дитини. Що робити (Львів)?

Сообщение vorog50 »

У дітей у багатьох таке буває У мали особливо. Якщо дуже хвилюєтесь - можете сходити до алерголога. Правда, він не усіх містах є. Зроблять дитині алергопроби. Це не боляче. Будете знати, на що у дитини може бути алергія.

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 679
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Алергія у дитини. Що робити (Львів)?

Сообщение epter »

Yarik писал(а):
27 янв 2023, 08:21
Доброго ранку, пане та панове ) . Я ось що хочу спитати. Що робити, коли у дитина заявилось висипання на тілі. На груді, на руках, на обличчі. Може це алергія? Можете порадити, що робити?
Взагалі-то треба відвідати доктора-алерголога або імунолога. Він зробить алергопроби. Та дадуть вам список, де буде вказано, на що дитини алергія. Один плюсик - один плюсик - невелика алергія, два - трохи більше, три - не можна їсти цього продукта ні у яком випадку.
А можете дома дати дитині якийсь антигістамінний препарат. Гляньте на сайті аптеки D.S. у Львові https://apteka-ds.com.ua/city/lviv там доволі великий вибір. Мені подобається, наприклад, Едем. Можна й подешевше - Лоратадин. Пити одну таблетку на добу.

Изображение

Аватара пользователя
MiSSka
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 24 авг 2020, 18:13

Re: Алергія у дитини. Що робити (Львів)?

Сообщение MiSSka »

В первую очередь нужно обратиться к врачу.

Ответить