Купівля бігової доріжки у Львові

Maria90
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2022, 20:50

Купівля бігової доріжки у Львові

Сообщение Maria90 »

Всім привіт! Хочу собі купити бігову доріжку, щоб зимою трохи привести себе в форму, але не знаю яку краще обрати. Порадьте мені якісну бігову доріжку по середній ціні, та інтернет-магазин у Львові де її можна купити.

Аватара пользователя
Elvira
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 21 фев 2020, 19:06

Re: Купівля бігової доріжки у Львові

Сообщение Elvira »

Доброго ранку! Бігова доріжка це крута річ, я собі декілька місяців назад її придбала, і тепер вона мені заміняє повноцінно біг, яким я займаюсь до зими. Тобі можу підказати магазин в якому її купувала, там вибір бігових доріжок дуже хороший, і ціни адекватні.

Maria90
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2022, 20:50

Re: Купівля бігової доріжки у Львові

Сообщение Maria90 »

Привіт! Бігова доріжка дома це можна сказати моя маленька мрія, яка надіюсь скоро здійсниться. Скажи, яку саме бігову доріжку ти собі купувала, та в якому інтернет-магазині у Львові?

Аватара пользователя
Elvira
Сообщения: 68
Зарегистрирован: 21 фев 2020, 19:06

Re: Купівля бігової доріжки у Львові

Сообщение Elvira »

В наш час можна придбати дуже не погану бігову доріжку, при цьому за хорошу ціну. Купила я собі бігову доріжку Merach S320L, в надійному інтернет-магазині https://allo.ua/ua/begovye-dorozhki/ де великий вибір якісних бігових доріжок, по хорошим цінам.

Вибір ступеня навантаження передбачено залежно від рівня фізичної підготовки та стану здоров'я людини. Постійна фіксація показників пульсу та витрата калорій дозволяє вести тренування із турботою про здоров'я. Зараз до речі, на дану доріжку діє не погана знижка.

Изображение

Аватара пользователя
MiSSka
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 24 авг 2020, 18:13

Re: Купівля бігової доріжки у Львові

Сообщение MiSSka »

Тоже хочу такую купить, только вот дома ее поставить некуда.

Ответить