Як зрозуміти, що є застой жовчі?

vorog50
Сообщения: 581
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Як зрозуміти, що є застой жовчі?

Сообщение vorog50 »

Скажіть, як зрозуміти, що є застой жовчі. У мене, як колись лікар сказав, лінивий жовчний міхур. Тому періодично требі лікуватися. Зараз є тупий біль у правому підребер'ї. Що мені робити?

Аватара пользователя
GavGav
Сообщения: 338
Зарегистрирован: 14 янв 2021, 13:28

Re: Як зрозуміти, що є застой жовчі?

Сообщение GavGav »

Застій жовчі - це патологічний стан організму, коли жовч або зовсім не виводиться, або виводиться із жовчного міхура в недостатньому обсязі. Потрібна консультація лікаря-гастроентеролога. А ще краще, якщо ви знайдете гастроэнтеролога-гепатолога.

Аватара пользователя
epter
Сообщения: 668
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 11:03

Re: Як зрозуміти, що є застой жовчі?

Сообщение epter »

У мене колись були проблеми з жовчним міхуром. Встаєш зранку, а у роті так погано - відчувається така неприємна гіркота у роті. Це явна ознака того, що час лікувати жовчний міхур обо печінку.

Yarik
Сообщения: 874
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Як зрозуміти, що є застой жовчі?

Сообщение Yarik »

Буває так, що жовчний міхур мало виробляє жовчі. Або виробляє, а вона з якихось причин не виходить жовчними протоками. Оце й називається застой жовчі.
Коли виникає застой жовчі, то людина відчуває зранку особливо гіркоту у роті, біль у правому у правому підребер'ї, запор чи пронос, темна сеча або світлий кал. Потрібно звертати увагу на такі дзвіночки.
Але якщо вчасно лікувати, то все пройде. Зазвичай лікар призначає жовчогінні препарати https://www.add.ua/ua/medicamenti/pechen/zhelchegonnye/ Можна ще зранку робити сліпе зондування. В інтернеті почитайте, як це робиться.

Изображение

Nastasia
Сообщения: 65
Зарегистрирован: 04 сен 2022, 18:32

Re: Як зрозуміти, що є застой жовчі?

Сообщение Nastasia »

узнать об этом можно у гастроэнтеролога
на застой желчи может указывать изжога, а вы обращались к врачу?

Ответить