Мебель в детскую

tao8286
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2020, 13:49

Re: Мебель в детскую

Сообщение tao8286 »

Мы тоже долго выбирали и искали мебель после ремонта. Прихожую на заказ вот тут брали в Киеве - https://dvorsky.kiev.ua/katalog/shkafyi/fotopechat/ По цене так самый раз получилось.

Yarik
Сообщения: 874
Зарегистрирован: 08 мар 2020, 22:40

Re: Мебель в детскую

Сообщение Yarik »

Цікавлять такі меблі в дитячу кімнату: стілець до письмового столу та безкаркасне крісло.
Де В Києві краще вибирати стільці та крісла? Бажано, щоб асортимент був достатній ) Дякую.

Аватара пользователя
Viktoriya
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 03:00

Re: Мебель в детскую

Сообщение Viktoriya »

Landuw писал(а):
15 май 2020, 19:34
Я бы вообще не советовал брать какую либо мебель в интернет магазинах. Откуда вы знаете что вам кота в мешке не привезут??
Так там же все есть: фото, описание, состав деталей и т.д. Тем более, сейчас как таковых больших мебельных, с полным ассортиментом магазинов, очень мало, на самом деле.

vorog50
Сообщения: 581
Зарегистрирован: 25 янв 2020, 17:02

Re: Мебель в детскую

Сообщение vorog50 »

Yarik писал(а):
25 сен 2020, 16:58
Цікавлять такі меблі в дитячу кімнату: стілець до письмового столу та безкаркасне крісло.
Де В Києві краще вибирати стільці та крісла? Бажано, щоб асортимент був достатній ) Дякую.
Декілька місяців назад купували офісні стільці якраз, для нового офісу. Було декілька магазинів, як варіантів, для покупки.
Вибрали той магазин, де запропонували найвигідніші умови по якості, ціні та сервісу.
Купували стільці https://kupistul.ua/ua в магазині меблів kupistul . Залишились дуже задоволені своїм вибором.
Якість класна, ціни прйнятні, є доставка по місту. Там, до речі, пропонують різні види стільців та крісел (в тому числі, безкаркасних крісел, які цікавлять вас).

Bogomdan
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 30 июн 2020, 10:56
Контактная информация:

Re: Мебель в детскую

Сообщение Bogomdan »

Мне тоже предстоит покупать скоро детям в 2 комнаты по кровати. Я как посмотрел цены, так и понял, что нужно больше зарабатывать)))

Ответить